Apie mus

UAB Skinteksa Plus - geriausias pasirinkimas. Kodėl? Skaitykite!    


UAB Skinteksa Plus - tai profesionali ir entuziazmu trykštanti komanda. Šioje skiltyje nekalbėsime bendromis frazėmis, o tiesiog papasakosime apie savo patirtį.

Dar prieš 15 metų rekuperacija nebuvo tokia populiari - dažniausiai ją rinkosi verslo srities atstovai, kuriems buvo beprotiškai svarbus vėdinimas. Dėl kokių priežasčių dažniausiai atsirasdavo toks susidomėjimas turbūt nesigilinsime :)

Taigi, prieš 15  metų, būdami jauni ir dar nepažįstami vaikinai įsidarbinome rekuperacinių sistemų montuotojais. Kokybiškai atliknėjome savo darbą, sparčiai mokėmės. Kai rezultatas tenkino ne tik klientus, bet ir mus pačius (dažniausiai būtent sau būname reikliausi) vis daugiau gaudavome individualių užskaymų. Neretai darbdavys mus suburdavo į vieną komandą, nes būtent taip buvome stipriausi. Kadangi kartu dirbome, daug bendravome. Atsirado bendrų pomėgių ir kartu gilinome žinias patalpų vėdinimo srityje. Vieną dieną, kai jautėmės pakankamai stirpūs, kartu nuvažiavome pas privatų žmogų montuoti rekuperacinę sistemą. Geriausia žinia ta, kad mums puikiai pavyko! Metams bėgant užsakymų daugėjo, mes bandėme sudertinti darbą ir privačius užsakymus, kol į galvą nešovė geniali mintis! Nusprendėme atsidaryti savo, privačią įmonę! 

Taip tęsiame savo darbus, tik slepiamės po slapyvardžiu UAB Skinteksa Plus. Bendradarbiaujame su Lietuvos rinkos gigantais, tiekiame kokybiškiausias Lietuvoje vėdinimo sistemas ir jų priedus už konkurencingą kainą. Taip galime užtikrinti savo klientams geriausią sprendimą (ir nesigiriant) už geriausią kainą!

Pasitikite mumis? Skambinkite!