Sieninis rekuperatorius

Sieninis rekuperatorius - kitaip vadinamas mini rekuperatorius

Pavasarį ar rudenį dažnai susiduriama su problema, kai drėgmė patalpose kilsteli iki 80 proc. Visų pirmą tokia drėgmė yra labai nekomfortiška, bet kas svarbiausia - sudaromos palankios sąlygos vystytis nepageidaujamiems organizmams. Pelėsis namuose tai ne tik estetikos bei nemalonaus kvapo klausimas, tačiau nereikia užmiršti, kad jis kenkia žmogaus organizmui ar net sukelia alergiją.

Dažnas valymas ar nuolatinis vėdinimas laikinai sumažina problemą, bet atėjus šaltesniam ir drėgnam orui ši situacija pasikartoja. Tokiems atvejams buvo sukurtas sieninis rekuperatorius, dar kitaip vadinamas mini rekuperatorius.

Sieninis rekuperatorius - taupus ir kokybiškas sprendimas

Sieninis rekuperatorius tai puikus sprendimas taupantiems, bet vertinantiems kokybę žmonėms. Sieninis rekuperatorius montuojamas tose vietose (kambariuose) kur susikaupia daugiausiai drėgmės ar norima labiau vėdinti patalpas. Dažniausiai tai būna miegamasis, virtuvė ar valgomasis. Sieninis rekuperatorius yra lyg nedidelė dėžutė, bet pasirinkus tinkamą rekuperatorių, jis daro didžius darbus. Pelėsio ar nemalonaus kvapo problema ženkliai sumažėja ar net išvis išnyksta.

Mini rekuperatorius montuojamas įrengtose patalpose

Sieninis rekuperatorius dažniausiai montuojamas patalpose, kur atlikta pilna apdaila, todėl svarbu įvertinti meistrų profesionalumą bei tvarkingumą. Juk mini rekuperatorius tai taupus patalpų vėdinimo sprendimas, o pasirinkus netinkamus specialistus, gali tekti papildomai investuoti į montavimo darbų pasekmių šalinimą (apdailą). Mūsų 15 metų patirtis byloja apie mūsų profesionalumą, tinkamą įrankių ir medžiagų parinkimą ir tvarkingą, kruopštų darbą.

Mini rekuperatorius - ypatumai

Mini rekuperatorius vėdina tik tas patalpas, kuriose jis įmontuotas, todėl ypatingai svarbu parinkti tinkamą montavimo vietą. Nemažiau svarbi ir klientų vizija bei norai, todėl mūsų komanda yra atvira pasiūlymams, suprantamai paaiškina klientams kaip veikia mini rekuperatorius ir atsakingai bei pedantiškai atlieka savo darbą, nepalikdami po savęs šiukšlių ar instrumentų.

Norint pasiekti geriausius rezultatus svarbu kiekvieną situaciją vertinti individuliai. Tokiu būdu mini rekuperatorius pateisina užsakovų lūkesčius ir jų gyvenimo kokybė pagerėja. 

Jūsų patogumui NEMOKAMAI sudarome preliminarią darbų sąmatą online ir NEMOKAMAI konsultuojame objekto vietoje, bei suteikiame darbų garantiją.

NEMOKAMA darbų sąmata

Užpildykite šią formą o mes NEMOKAMAI sudarysime darbų sąmatą ir pakonsultuosime dėl rekuperacinės sistemos objekto vietoje.