Ventiliacija

Ventiliacijos sistemos

Buitiniai ventiliatoriai

Šiais laikais sunkiai įsivaizuojami namai be ventiliacijos. Nepakanka vėdinimo natūraliu būdu atidarant langus, nes taupydami šilumą nepraveriami visi namų langai ar tai daroma trumopai ir sudarant skresvėjį. Čia mums į pagalbą ateina sumanus ir tuo pačiu elementarus sprendimas - ventiliacija. Ventiliacija, visų pirmą, šalina užterštą orą iš gyvenamosios erdvės. Dažniausiai naudojami buitiniai ventiliatoriai: vonios ventiliatorius, pirties ventiliacija. Įrengiamos ventiliacijos sistemos miegamajame, virtuvėje, tualete, garaže bei rūsyje.

Ventiliacija uždarose patalpose

Kaip jau minėjome anksčiau, ventiliacija šalina užterštą orą iš gyvenamosios erdvės, todėl langai nėra atidaromi tam, kad būtų pašalintas nemalonus kvapas. Čia ventliacija atneša dar vieną naudą - taupo jūsų būsto šilumą, tačiau nereikia užmiršti, kad namuose yra vietos, kur nėra langų. Čia ventilicija tampa tiesiog privalomu elemenetu. Dažniausiai tai būna katilinės, rūbinės, sandėliukai. Tam, kad buitiniai ventiliatoriai būtų tinkamai suprojektuoti reikalingas individualus požiūris į kiekvieną namą. Mūsų komanda mėgsta iššūkius, visada randame sprendimus neįprastose situacijose, todėl galime užtikrinti, kad mūsų montuojami buitiniai ventiliatoriai privers jus užmiršti nemalonų kvapą jūsų namuose.

Pramoniniai ventiliatoriai

Ventliacijos sistemos yra ypatingai svarbios patalpose, kur yra didelė žmonių rotacija, atliekami didesnės gresmės ar fiziškai aktyvūs darbai. Pramoniniai ventiliatoriai montuojami prekybos centruose, kavinėse, sporto klubuose, kavinėse, rūkyklose ar kitose komercinėse patalpose. Kokybiškai įrengti pramoniniai ventiliatoriai akimirksniu pašalina sunkų ir nemalonų kvapą iš patalpų, todėl žmonės nesijaučia blogai ir gali daugiau laiko būti tokiose patalpose.

Įmontuojami gartraukiai

Įmontuojami gartraukiai - nepakeičiamas sprendimas

Įmontuojami gartraukiai naudojami tam, kad ištrauktų nemalonius kvapus iš virtuvės. Dažniausiai tikimasi, kad šią funkciją atliks įprastas gartraukis, tačiau neretai jis nepateisina lūkesčių ir tampa interjero detale. Girdėdami klientų nusiskundimus parinkome tinkamą 125 mm ventiliacijos angą ir įmontuojame atbulinį vožtuvą. Šie buitiniai ventiliatoriai puikiai atlieka savo funkciją, neskleidžia erzinančių garsų ir neužema vietos virtuvėje.

Garantuojame kokybę

Mūsų komanda turi nemažai patirties įrenginėjant didelės apimties ventiliacijos sistemas. Tvarkingas ir kruopštus darbas užtikrina mūsų darbo kokybę, o atsakingas požiūris į darbą tik patvirtina mūsų profesionalumą. Didelis įdirbis ir 15 metų darbo patirtis padeda tinkamai parinkti ortakius ir visą įrangą. Taip ventiliacijos sistemos atsiskleidžia iš savo geriausios pusės.

Reikia ventiliacijos? Skambinkite dabar!