Skylių gręžimas

Gręžimo darbai deimantiniais grąžtais

Skylių gręžimas neišvengiamas vėdinimo sistemos montavime

Neretam remontas iššaukia daug gerų emocijų. Mintyse piešiamas naujos, gražios, švarios ir patogios aplinkos paveikslas. Į darbų sąrašą įtraukiami tokie darbai kaip santechnikos keitimas, elektros bei kompiuterinių tinklų pravedimas. Šiuolaikiniai namai sunkiai įsivaizduojami be gryno ir gaivaus oro, todėl į darbų sąrašą įtraukiamas ir rekuperatorius, ventiliacija, kondicionierius. Skylių gręžimas yra neišvengiamas norint atlikti visus šiuos darbus.

Skylių gręžimas - profesionalumo reikalaujantis darbas

Skylių gręžimas tai sunkus fizinis darbas, kurį atlikus neprofesionaliai patiriami papildomi nuostoliai. Kokybiškas skylių gręžimas nesukelia vibracijos, todėl nėra rizikos, kad įtruks namo konstrukcija. Gręžimo darbai atliekami deimantiniais grąžtais, nenaudojami perfaratoriai ar kirstuvai. Deimantiniai grąžtai nesukelia jokios vibracijos, skylės yra lygios ir tvarkingos, todėl gręžimo darbai gali būti atliekami net tose patalpose, kur neplanuojami apdailos darbai.

Gręžimo darbai - ne tik betone

Gręžimo darbai vykdomi bet kokio mūro sienoje: betone, gelžbetonyje, akmenyje, plytoje, blokelyje, perdangoje ar bet kokio kito mūro sienoje. Darbą atliekame kruopščiai ir tvarkingai, parenkame gręžimo būdą. Patalpose, kur nėra apdailos, skylių gręžimas atliekamas šlapiuoju būdu. Taip procesas vyksta greičiau, o vanduo sumažina grąžto nusidėvėjimą. Skylių gręžimas sausiuoju būdu tinka patalpose, kur jau padaryta apdaila. Vanduo pakeičiamas dulkių siurbliu. Skylės išgręžiamos lygios ir tvarkingos, o sienos švarios ir nesugadintos.

Skylių gręžimo diametras ir gylis

Atsižvelgiant į jūsų poreikius individualiai parenkamas skylių gręžimo diametras (92 mm, 132 mm, 172 mm, 212 mm) ir gylis (iki 700 mm). Darbas atliekamas kruopščiai ir tvarkingai. Deimantiniai grąžtai bei mūsų darbuotojų profesionalumas užtikrina itin kokybišką rezultatą.

NEMOKAMA konsultacija

Vertiname mūsų klientų laiką, todėl atvažiuojame sutartu laiku, dirbame produktyviai bei pedantinškai. Garantuojame profesionalumą ir patikimumą. NEMOKAMAI konsultuojame objekto vietoje.