Rekuperacija

Džiugu sakyti, kad visuomenė vis daugiau dėmesio skiria savo sveikatai. Gilinamos žinios apie žmogaus organizmą ir jo supančią aplinką ir, kas svarbiausia, teoriją pradedama taikyti praktikoje. Rekuperacija jau gana plačiai naudojama, tačiau yra dar nemažai žmonių, kuriems tai yra tikra naujovė.

Rekuperacinė sistema užtikrina gaivų orą patalpose

Rekuperacinė sistema
Rekuperacinė sistema

Kalbant apie rekuperacinę sistemą reikėtų pabrėžti, kad jo pagrindinė funkcija yra šalinti užterštą orą iš gyvenamosios erdvės ir pakeisti jį grynu oru. Šį procesą užtikrina specialus įrenginys vadinamas rekuperatoriumi. Vėdinant patalpas naturaliu būdu (pvz.: atsidarius langus) patenka užterštas oras, dulkės ir vabzdžiai, ko pasekoje ieškoma papildomų priemonių kovoti su šiais veiksniais. Rekuperatorius užtikrina švarų ir gryną orą jūsų būste. Taip pat rekuperacinės sistemos privalumas yra tas, kad vėdinant patalpas neatsiranda skersvėjis, nes į patalpas patenkantis oras sušildomas. Taip mažinamos ir šildymo išlaidos. Nemažiau svarbus rekuperatoriaus privalumas yra tas, kad rekuperatorius sureguliuoja oro drėgmę. Taip užkertamas kelias pavojingų organizmų vystymuisi. Rekuperatorius atlieka mechaninius patalpų vėdinimo procesus. Daugiau apie rekuperatorius galite skaityti skiltyje "Rekuperatorius - kas tai".

Rekuperacinė sistema įrenginėjama visų tipų patalpose

Viešbutis Hilton, Vilnius
Viešbutis Hilton, Vilnius

Rekuperacija montuojama ne tik patalpose, kur vyksta statybos. Rekuperatorius vis dažniau montuojamas bute. Remiantis mūsų 15 metų patirtimi, patalpose, kur padaryta pilna namų apdaila, rekuperatoriaus montavimui pasirenkame tokias vietas, kur galima paslėpti vamzdyną (išnaudojant esamą apdailą ar baldus), o kruopštus ir tvarkingas darbas užtikrina, kad rekuperatoriaus montavimo padariniai pareikalaus minimalių investicijų.

Rekuperacinė sistema - daugiafunkcinis prietaisas

Rekuperacinė sistema
Rekuperacinė sistema

Rekuperacinė sistema vienu metu atlieka kelias funkcijas, todėl deramai parinkta sistema bei jos priedai užtikrina rekuperacinės sistemos našumą, o tinkamai parinkti ortatakiai garantuoja tylų sistemos veikimą. Kiekvieno žmogaus gyvenimo stilius bei poreikiai skiriasi, todėl rekuperacinė sistema turi būti adaptuota pagal individualius poreikius. Tam, kad rekuperacija pateisintų klientų lūkesčius iki smulkmenų, išsamiai paaiškiname klientams rekuperacinės sistemos veikimo principą ir esame atviri pasiūlymams.

Kokybiškos medžiagos geriausiam rezultatui

Visada siekiame aukščiausių rezultatų. Mėgstame išskirtines situacijas, nes taip mes tobulėjame. Inovatyviai vertiname iškilusias problemas. Rekuperacinės sistemos montavimui naudojame plastikinius ortakius. Jie yra antistatiniai, antibakteriniai bei hipoalergeniniai, todėl puikiai tinka alergiškiems žmonėms ir vaikams. Dėl šių plastikinių ortakių savybių jose nesikaupia dulkės, bakterijos bei kiti nepageidaujami organizami. Kolektorinė rekuperacija, dar kitaip vadinama šių laikų rekuperacija, užima mažai vietos (išorinis diametras 80 mm). Taip sutaupomas lubų aukštis.

Reikia mūsų patarimų? Skambinkite